Neotone sérum

Zaváděcí cena

ISISPHARMA NEOTONE depigmentační sérum bylo speciálně vyvinuto pro korekci a redukci všech typů pigmentových skvrn. Při pravidelném používání viditelně redukuje nežádoucí tmavé skvrny na pokožce pomocí inovativního komplexu DEPI-ACT a keratolytických látek. Kombinace kyseliny glykolové a kyseliny salicylové odstraňuje existující skvrny na povrchu pokožky díky svému peelingovému účinku. Přípravek se používá se jako noční lokální péče na tvář, linie krku i hřbety rukou. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Výsledek:

  • snižuje nežádoucí zabarvení pleti
  • viditelně redukuje všechny typy hnědých skvrn
  • vhodný na obličej, krk a ruce


Složení:

Diacetylboldin zlepšuje zesvětlení pokožky; čistý extrakt z lékořice má silný depigmentační účinek; niacinamid redukuje tmavé skvrny a rozjasňuje tón pleti; kyselina glykolová + kyselina salicylová podporují obnovu pleti. Bez parabenů. Nekomedogenní.

Použití:

Každý večer aplikujte na hyperpigmentovaná místa, nebo podle pokynů dermatologa. Můžete používat před nanesením obvyklého nočního krému. Během používání přípravku Neotone sérum zvolte vhodnou ochranu proti slunci například NEOTONE Radiance SPF 50+.

547,00 Kč 608,00 Kč