Omlazení (rejuvenace) pleti

Naše centrum léčebné a estetické dermatologie Vám nabízí mnoho možností omlazení obličeje, krku, dekoltu a rukou. Tato nabízená péče je součástí estetické dermatologie. Ošetření je určeno pro ženy i muže.

U nás jsou výkony prováděny pod kontrolou lékaře a zdravotních sester. Všichni zaměstnanci jsou proškolováni v nejlepších esteticko-dermatologických centrech ČR a absolvují i praktické zkoušky. Neustále zavádíme nové postupy - ekonomicky dostupné, moderní, co nejméně agresivní a nezatěžující pacienta - klienta.

Výhodou spojení medicíny a kosmetiky je maximální kvalita a nepoškození zdraví pacienta-klienta.

Hydratace

Správná hydratace pleti zpomaluje rychlost stárnutí pleti a zpomaluje vytváření vrásek.

Hydrataci pleti můžeme docílit

  • správně zvolenými hydratačními přípravky – Monodermá E, Hydraphase, Nutritic, Teoxane na rty
  • injekční mezoterapií Restylanem Skinboosters™- zlepšuje elasticitu pokožky zevnitř. Vyhlazuje drobné vrásky. Kombinuje účinek hloubkové hydratace, která je stabilizovaná kyselinou hyaluronovou. Používá se pro omlazení obličeje, krku, dekoltu a rukou.

Omlazovací techniky:

Rozhodujícím faktorem pro výběr techniky jsou dočasné projevy omlazovacích zákroků ( zarudnutí, modřinky, olupování, nutná ochrana před sluncem) a s tím související časové nebo společenské omezení po vykonaném zákroku. Nemalou roli hraje i ekonomická stránka (cena zákroku).

Omlazovací techniky, které u nás provádíme:

Techniky lze různě kombinovat a je vhodné je doplňovat nutrikosmetikou.

Nutrikosmetika + anti-aging kosmetika

Tyto přípravky aktivně zpomalují stárnutí pleti. Zlepšují hydrataci pleti, jsou doplňkem omlazovacích dermo- estetických výkonů a prodlužují jejich konečný efekt.

U nás doporučujeme kosmetické přípravky s vysokým hydratačním účinkem nebo s obsahem kmenových buněk, kyseliny hyaluronové, volných radikálů a vitamínů.

Hydratace a výživa pleti: Monodermá E, Monodermá 50+, Monodermá 60+, Hydraphase HA legere nebo riche a Nutritic.

Omlazovací (anti-aging) přípravky: Monodermá A, Teoxane sérum, Teoxane oční, Hydraphase HA legere nebo riche a Jumbo B5 sérum.