CO2 laser

Podstatou zákroku je maximální stimulace kolagenu epidermis s minimálním poškozením pleti. Pleť dostává mladistvý a svěží vzhled. Na naší ambulanci nabízíme tento laserový zákrok v ambulantní podobě pouze v lokální anestézii krémem, prováděný lékařem. Pleť je po několika dnech zarudnutí po provedeném zákroku svěží a pevná.

Celé ošetření se provádí v místním znecitlivění krémem EMLA a trvá asi 30-60 minut ( podle rozsahu ošetřované části). Pacient pociťuje jen lehká štípnutí, asi jako štípnutí gumičkou. Po vlastním výkonu je pokožka zarudlá a může být i lehce oteklá. Přikládají se chladné obklady. Totéž potom pacient dělá i doma. Druhý den otok již nebývá, ale zarudnutí ano. Opět lze přikládat studené obklady a hlavně je možné se již líčit a použít make-up. Postupně se pleť zklidňuje, malé stroupečky se během 7–10 dnů odlučují. Aktivovaný kolagen vyhladí pokožku do 2–3 měsíců. Pokud se někde objeví opticky nedokonalé místo, nebo je potřeba výkon ještě rozšířit do krajů, lze to v provést v dalším ošetření. Po výkonu je nutné 1-2 měsíce dodržovat přísnou fotoprotekci, používat UV filtry.

Použití:

Omlazení pleti, regeneruje povadlou kůži s projevy stárnutí, vyhlazení drobných a středně hlubokých vrásek, podporuje stahování pórů a drobných jizviček po akné, bělení melasma (hnědých fleků v obličeji).

Charakteristika přístroje:

  • digitálně řízený paprsek, který vytváří mikromřížku různých tvarů a velikostí podle nastavení
  • náhodný režim vytečkování
  • systém exaktně zacílí hloubku
  • odstraňuje znaménka, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy po akné, rozšířené póry, vybrousí jizvy, řeší reliéf pleti a podpoří novotvorbu kolagenu až po dobu 6 měsíců po zákroku
  • široká volba pracovních režimů
  • druhý vyměnitelný nástroj je operační koncovka pro vaporizaci výrůstků na kůži, seborrhoických veruk, vulgárních veruk atd.
  • výkon do 200 mikrosekund je minimálně bolestivý

Místa aplikace:

Obličej, krk, dekolt a ruce

Výhoda:

Rychlý proces hojení u frakce a malá zátěž pro pacienta