Neotone Radiance SPF 50+

Zaváděcí cena

Jestliže má vaše pleť sklony k nerovnoměrné pigmentaci, dopřejte jí péči s NEOTONE Radiance SPF50+, která viditelně zesvětluje pigmentové skvrny a zároveň působí jako prevence před tvorbou nových. Díky optimální kombinaci aktivních látek poskytuje pokožce trojnásobnou ochranu: proti UV záření, modrému světlu a účinkům znečištění a oxidačního stresu – hlavním faktorům zodpovědným za vznik hnědých skvrn. Depigmentační krém s klinicky potvrzenou účinností redukuje tmavé skvrny až o 43 %.

Výsledek:

  • redukuje pigmentové skvrny na tváři, liniích krku, ve výstřihu a na rukou
  • chrání před vznikem tmavých skvrn
  • rozjasňuje pleť


Složení:

Složení přípravku je hypoalergenní a je vhodné i pro citlivou pokožku (dermatologicky testováno), má lehkou nemastnou texturu s hypoalergenní a nefototoxickou vůní; kombinace slunečních filtrů s velmi vysokou ochranou proti UV záření (UVA 67 / UVB 73); patentovaný komplex DEPI-ACT: Diacetylboldin předchází tvorbě hnědých skvrn, zesvětluje pokožku; čistý výtažek z lékořice (Glycyrrhiza glabra) má silný depigmentační účinek; niacinamid – vitamin B3 reguluje a snižuje distribuci melaninových pigmentů na povrchu pokožky, redukuje skvrny a rozjasňuje tón pleti.

Použití:

Používejte každé ráno na celý obličej, krk, dekolt a ruce nebo dle pokynů vašeho dermatologa. Krém je určený pro dospělé. Není vhodný pro těhotné ženy a kojící ženy. Aby byly výsledky co nejlepší, doporučujeme na noc použít NEOTONE depigmentační sérum nebo Sensitive depigmentační balzám.

Odstíny: Bezbarvý, Světlý, Tmavý

Zvolte si variantu:

536,00 Kč 630,00 Kč